Студентське життя

У нас не тільки навчаються! Наші студенти талановиті та амбіційні!

Попри те, що вільного часу у студентів не так вже й багато, у нас створено умови для творчого й інтелектуального розвитку здобувачів вищої освіти.

Дозвілля у нас – це:

  • Центр культури та мистецтв - для тих, хто сприймає студентське життя як суцільне свято. Для тих, хто хоче поєднувати корисне з приємним. Наш центр завжди відкритий для творчої, обдарованої і талановитої молоді. В Центрі – вокальна студія, хореографічний колектив, декламаційна секція, музична творчість, команда КВК.
  • Конкурси - «Ми шукаємо таланти», «Бал кращих студентів», «Міс ДУЕТ», «Містер ДУЕТ», Новорічні свята, Українські вечорниці та колядки, Вертеп, «Студентська весна», шефські концерти у закладах освіти…
  • «ДУЕТ подорожує» - екскурсії найцікавішими містами України, столичні екскурсії – щорічне відвідування Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України, Національного банку України.
  • «Творчі вечори» - студентська спільнота після занять має традицію влаштовувати у лаунж-зоні музичні вернісажи, кіноперегляди, і все це – за філіжанкою смачної кави та у колі найкращих друзів;
  • Найкрутіший мистецький проект в Україні – художник Василь Пілка (майстер різьблення по склу) – визнаний у всьому світі митець свої перші вернісажи робіт влаштовує саме у насІ. Ви можете побачити це першими!
  • Найкращі традиції та найвідоміші випускники, які працюють у шоу-бізнесі – студія «Квартал 95» (Олена Кравець, Юрій Корявченков), Анатолій Яцечко, Роман Малик, Михайло Цемах.
  • Якщо ти відчуваєш себе творчою особистістю та прагнеш реалізуватися разом із отриманням якісної освіти – тобі до нас!
...

«Міс КЕІ-2020»

07.03.2020

Докладніше

...

Містер КЕІ: хто найкращий?

06.12.2019

Докладніше

...

"Бал кращих студентів"!

23.11.2019

Докладніше

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2024 ©