Проєкт "Антикорупційний комплаєнс у вишах"

Оцінка корупційних ризиків ДУЕТ

Доброчесна організація, в першу чергу, має не просто знати всі свої процеси, але і  розуміти ризики, які можуть настати. Протягом вересня-жовтня 2021 року Державний університет економіки і технологій проходив професійну оцінку корупційних ризиків. Це є частиною антикорупційної програми ДУЕТ та плану антикорупційних заходів на 2020-2021 навчальний рік.

Аналіз пройшли такі напрями діяльності вишу:

  • освітня діяльність;
  • співпраця з партнерами;
  • користування майном;
  • управління персоналом.

Університет за довгий час становлення та реорганізацій вже розуміє свої процеси і багато процесів вже  змінено, тож результати, отриманні експертною групою, приємно вразили. Сьогодні ДУЕТ має майже повністю автоматизовану систему прийняття екзаменів, прогресивні підходи до проведення наукових заходів та широке партнерство.

Оцінку ризиків проводили представники Асоціації юридичних клінік України, за експертної підтримки Національного агентства з питань запобігання корупції. За результатами цієї роботи менеджмент ДУЕТ отримав практичні рекомендації з мінімізації корупційних ризиків (план мінімізації корупційних ризиків). Ці заходи будуть поступово впроваджуватись в процеси Університету у межах роботи уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції.

Заході проводились у межах проєкту “Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання”, що реалізується за підтримки Програми USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2023 ©