I тур Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM/ICPC

18 вересня 2021 року у місті Кривий Ріг було проведено перший тур Міжнародної олімпіади з програмування у форматі ACM/ICPC (Association for Computing Machinery/International Collegiate Programming Contest). Відповідна олімпіада має найвищий світовий рейтинг:

У олімпіаді приймали участь біля 20 команд, кожна з яких складається з трьох студентів.

Саме студенти Державного університету економіки і технологій (ДУЕТ) спеціальності інженерія програмного забезпечення під керівництвом Зеленського О.С. та Лисенка В.С. зайняли перші чотири призові місця по місту Кривий Ріг та продемонстрували максимальний рівень професійної підготовки!

Призові місця розподілені наступним чином:

1. DUET_IPPZ_22 – Лисенко Владислав, Коваль Віктор, Рижак Артем.

2. DUET_IPPZ_4_5 – Гора Максим, Копійка Ярослав, Лозенко Вікторія.

3. DUET_IPPZ_3 – Тизунь Марія, Донченко Олексій, Коваленко Михайло.

4. DUET_IPPZ_21 – Католіченко Анастасія, Шульц Даніл, Дмитрієв Олексій.

Студенти ДУЕТу (у минулому Криворізького економічного інституту) саме спеціальності 121 є найкращими по місту уже багато років, починаючи з 2014 року по теперішній час. Бажаємо майбутніх успіхів у наступному етапі, який відбудеться 16 жовтня 2021 року у місті Кропивницький.

23.09.2021