Обговорення ОНП на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти 051 Економіка

Громадське обговорення Освітньо-наукової програми на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, кваліфікація - доктор філософії з економіки.

Навчально-науковий економічний інститут запрошує долучитись до обговорення Проекту Освітньо-наукової програми на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка.

Навчання за програмою планується з наступного навчального року.

Метою Освітньо-наукової програми «Економіка» за спеціальністю 051 Економіка є підготовка конкурентоспроможних на сучасному ринку праці наукових та науково-педагогічних кадрів вищої̈ кваліфікації̈, здатних продукувати нові ідеї, розв’язувати комплексні проблеми в галузі економіки та науково-дослідницької, інноваційної, аналітичної, консультаційної, викладацької діяльності, що передбачає глибоке переосмислення наявних та створення нових цілісних знань та/або професійної практики.

За результатами обговорень планується розробити спільні пропозиції щодо підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка Державного університету економіки і технологій (ДУЕТ).

Запрошуємо 16 березня 2023 року об 16.30, здобувачів вищої освіти, випускників минулих років, представників освітянської спільноти університетів та роботодавців ознайомитись із програмою та долучитись до її обговорення, надавши свої рекомендації через гугл форму: https://www.duet.edu.ua/ua/area/fakulteti/obgovorennya

Ознайомитись із Проєктом Освітньо-наукової програми на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка можна за посиланням: www.duet.edu.ua/uploads/DocS/project/onp_051_23.pdf

Підключитись до конференції:

14.02.2023