Обговорення ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

31 травня 2023 року о 13.00 год. відбудеться робоча нарада щодо обговорення відповідності змісту освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Державного університету економіки і технологій (ДУЕТ) на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти сучасним вимогам до підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» сучасним вимогам до підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля». Зустріч відбудеться за сприянням Сектору планування та забезпечення якості освіти Центру менеджменту якості освіти Державного університету економіки і технологій.

Ознайомитись із проєктами освітніх програм можна за посиланнями:

на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти: www.duet.edu.ua/uploads/DocS/project/opp_076_bac.pdf

Обговорення відбудеться на платформі ZOOM

Ідентификатор конференції: 898 7559 3159

Код доступу: z4CTA9

Долучитись до обговорення та надати свої рекомендації можна також через гугл-форму.

За результатами обговорень планується розробити спільні пропозиції щодо підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» і внести зміни до відповідних освітньо-професійних програм.

Запрошуємо до участі у відкритому обговоренні здобувачів вищої освіти, зовнішніх стейкхолдерів (потенційних роботодавців, випускників минулих років, батьків)

Керівник проєктної групи спеціальності «Підприємництво та торгівля»

28.04.2023