Результат обговорення проєкту ОПП Історія на другому (магістерському) рівні вищої освіти

Кафедра соціально-гуманітарних наук навчально-наукового юридичного інституту Державного університету економіки і технологій продовжує активно працювати над новими освітньо-професійними програмами.

18 травня 2023 року об 15.00.  відбулось обговорення проєкту освітньо-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти «Історія» на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 032 Історія та археологія.

Зустріч проходила дистанційно за сприянням Сектору ліцензування та акредитації Центру менеджменту якості освіти Державного університету економіки і технологій (на базі платформи ZOOM). Модерувала зустріч Наталія СЕРГЄЄВА, керівник Сектору ліцензування та акредитації.

На зустрічі були присутні:

Шайкан Валентина Олексіївна - член проєктної групи, доктор історичних наук, професор, в.о. зав. кафедри соціально-гуманітарних наук навчально-наукового юридичного інституту Державного університету економіки і технологій.

Шляхтич Роман Петрович - керівник проєктної групи, гарант, кандидат історичних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних наук навчально-наукового юридичного інституту Державного університету економіки і технологій.

Коваль Ганна Володимирівна – доктор наук державного управління, професор кафедри права і публічного управління та адміністрування навчально-наукового юридичного інституту Державного університету економіки і технологій.

Волікова Марина Миколаївна - член проектної групи, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціально-гуманітарних наук навчально-наукового юридичного інституту Державного університету економіки і технологій.

Степашко Людмила Володимирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії та правознавства Криворізької гімназії № 32 Криворізької міської ради, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Звєгінцева Інна Олександрівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії та правознавства Криворізької гімназії № 89 «Потенціал» Криворізької міської ради, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Михальчук Сергій Анатолійович - вчитель історії Криворізького Центрально-Міського ліцею, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

Гончар Тетяна Миколаївна - учитель історії Криворізької гімназії № 126 Криворізької міської ради, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист».

Нежигай Катерина Іванівна - консультант Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Криворізької міської ради, вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист».

Суздаль Марина Миколаївна - кандидат історичних наук, спеціаліст вищої категорії, методист, завідувач циклової комісії «Соціально-економічних та філологічних дисциплін» Криворізького фахового медичного коледжу.

Малиновська Наталія Леонідівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Власова Інна Олександрівна - здобувачка вищої освіти І курсу групи ІП-22.

Лисенко Ігор Євгенович - здобувач вищої освіти І курсу групи ІП-22.

Мирошніченко Сергій Андрійович - здобувач вищої освіти І курсу групи ІП-22

Нюпенко Дарина Дмитрівна - здобувачка вищої освіти І курсу групи ІП-22.

Остапчук Аліна Олександрівна - здобувачка вищої освіти І курсу групи ІП-22.

Гайванович Каріна Олександрівна - здобувачка вищої освіти І курсу групи ІП-22.

В обговоренні програми взяли участь внутрішні та зовнішні стейкхолдери з числа потенційних роботодавців та практиків за напрямком програми, здобувачів, представників академічної спільноти.

Представлена на обговорення освітньо-професійна програма «Історія» на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 032 Історія та археологія галузі знань 03 Гуманітарні науки забезпечує досягнення сучасних  вимог  ринку праці, є актуальною, має свою особливість, відповідає державному стандарту вищої освіти за відповідною спеціальністю.

За результатами обговорення та аналізу рецензій стейкхолдерів, наданих письмово, можна сформувати загальну позицію щодо рекомендації освітньої програми «Історія» до її запровадження та реалізації в освітньому процесі.

Висловлюємо вдячність всім учасникам обговорення за приділений час та змістовну роботу.

19.05.2023