Результати обговорення ОНП «Менеджмент» на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти зі спеціальності 073 Менеджмент

Навчально-науковий інститут управління та бізнес-освіти Державного університету економіки і технологій крокує в ногу із сучасними тенденціями в науці та освіті. Працюємо над впровадженням освітньої діяльності на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти.

11 травня 2023 року о 15.00 відбулось обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Менеджмент» на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування.

Зустріч проходила у змішаному форматі за сприяння Сектору ліцензування та акредитації Центру менеджменту якості освіти Державного університету економіки і технологій (на базі платформи ZOOM).

На зустрічі були присутні:

1. Зовнішні експерти – представники академічної спільноти:

• Олійник Оксана - перший проректор Державного університету «Житомирська політехніка», д.е.н, професор.
  • Попело Ольга - д.е.н., доцент, професор кафедри менеджменту та державної служби НУ «Чернігівська політехніка».
  • Сагайдак Михайло - д.е.н., професор, зав. кафедри менеджменту КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.
  • Гончар Вікторія - д.е.н., професор кафедри менеджменту КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.
  • Калінін Олександр - д.е.н., професор кафедри менеджменту КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.
  • Костинець Валерія - д.е.н., доцент кафедри менеджменту КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, директор ТОВ «Туристична компанія «Менестіс».
  • Боярко Ірина - д.е.н., професор кафедри менеджменту, фінансів та бізнес-адміністрування ННІ «Європейська школа бізнесу» Міжнародного європейського університету.
  • Дранус Любов - к.е.н., зав.кафедри менеджменту Чорноморського національного університеут ім. Петра Могили.
  • Левків Галина - д.е.н., професор кафедри менеджменту Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького.
  1. Зовнішні експерти – представники роботодавців:

• Чермазовіч Юлія - директор департаменту із соціального розвитку ПАТ АрселорМіттал Кривий Ріг.
  • Щербак Андрій - керівник з персоналу гірничо-видобувних та вугільних активів Департаменту організаційного менеджменту та управління винагородами Дирекції зі сталого розвитку та взаємодії з колективом ТОВ МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ.
  • Яворський Михайло – к.т.н., виконавчий директор Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців.
  1. Внутрішні експерти – здобувачі вищої освіти:

• Головчук Софія – здобувачка вищої освіти другого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти гр. МН-21.
  • Глоба Богдана – здобувачка вищої освіти третього курсу першого (бакалаврського) рівня вищої гр.МН-20-1.
  • Познякова Олена – здобувачка вищої освіти четвертого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої гр.МН-19-1.
  1. Науково-педагогічні працівники:

• Орлов Валентин – в.о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Державного Університету економіки і технологій.
  • Васильчук Ірина – д.е.н., професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Державного Університету економіки і технологій.
  • Слюсаренко Катерина – в.о. директора Навчально-науковий інститут управління та бізнес-освіти Державного Університету економіки і технологій, к.е.н., доцент.
  • Петрішина Тетяна – в.о.завідувача кафедри управління бізнесом Державного Університету економіки і технологій, к.е.н., доцент.
  • Андрущенко Ганна – д.соц.н., професор кафедри управління бізнесом Державного Університету економіки і технологій.
  • Зав’ялова Марина – к.е.н., доцент кафедри управління бізнесом Державного Університету економіки і технологій.

За результатами обговорення стейкхолдери виразили думку відносно актуальності підготовки докторів філософії за спеціальністю 073 Менеджмент, що обумовлено необхідністю забезпечення вітчизняної економіки висококваліфікованими фахівцями-управлінцями, науковцями на всіх рівнях державності в умовах якісних змін в сучасній системі управління.

Експертами також позитивно була відмічена особливість освітньої програми - управління персоналом та організаційною поведінкою в умовах переходу до нового технологічного устрою.

Освітньо-наукова програма спрямована на підготовку фахівців з необхідним рівнем набуття компетентностей, що визначають його здатність розв’язувати комплексні наукові проблеми у сфері менеджменту, здійснювати дослідницьку, педагогічно-організаційну та практичну діяльності.

Зовнішні та внутрішні стейкхолдери виразили загальну позицію, що освітня програма є такою, що може бути рекомендована до запровадження та реалізації в освітньому процесі. Результати обговорення повинні бути взяті до уваги членами проєктної групи.

Висловлюємо вдячність всім учасникам обговорення за приділений час та змістовну роботу.

ТАБЛИЦЯ ПРОПОЗИЦІЙ

17.05.2023