Відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів публічного управління та адміністрування – 2025

Відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів публічного  управління та адміністрування – 2025

19 червня у ДУЕТ відбувся підсумковий захист кваліфікаційних бакалаврських робіт здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

🧩 Тематика цьогорічних робіт вразила своєю актуальністю, глибиною та орієнтацією на майбутнє країни. Здобувачі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» досліджували важливі аспекти повоєнної відбудови України, цифрової трансформації держави, зміцнення ринку праці, розвитку молодіжної політики та інструментів електронного врядування.

🌍 Проведені дослідження — не просто академічні проєкти, а реальні інтелектуальні кроки до стійкого розвитку країни, зміцнення її управлінської спроможності, цифровізації, залучення молоді та формування нової генерації публічних лідерів.

📣 Саме випускники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» формуватимуть політику відновлення держави, очолюватимуть громади, реалізовуватимуть реформи і просуватимуть імідж України у світі.

💙💛 Бажаємо бакалаврам успіху в професійному розвитку! Разом — до сильної, професійної, європейської держави!

#ДУЕТ #ПублічнеУправління #МолодьВідбудови #АдміністраториМайбутнього #PublicAdministration

23.06.2025
CONTACTS: Medichna street, 16, Kryvyi Rih, Ukraine duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
SELECTION COMMITTEE: Defenders of Ukraine Square, 2, Kryvyi Rih, Ukraine vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Служба підтримки сайту
Copyright 2025 ©