Пробне тестування для магістрів

Пробне тестування для магістрів

У ДУЕТ відбулась сесія апробаційного ЄДКІ(єдиного державного кваліфікаційного іспиту). Це тестування за технологіями ЗНО.

Ще у 2019 році Кабінетом  Міністрів України від прийнято рішення щодо проведення атестації студентів, які здобувають ступінь магістра з певного переліку спеціальностей. Відповідним наказом Міністерства освіти і науки України та Національного агентства України з питань державної служби від 24 березня 2021 р. № 368/51-21 було встановлено, що першими пробну перевірку (апробацію) цієї технології здійснять магістри спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

В ДУЕТ цей державний іспит відбувся 14 грудня. Одночасно з нашими студентами, тестування проходили шість тисяч випускників цієї спеціальності по всій Україні. Все відбувалось у спеціально обладнаній для такого іспиту аудиторії, максимально наближено до умов, які будуть на реальному ЄДКІ: ідентифікація учасників (зокрема, на онлайн платформі), зовнішнє спостереження та запитання різних рівнів складності. Протягом трьох годин учасники іспиту, магістри, мали дати відповіді на 150 запитань, які безпосередньо пов’язані з їхньою майбутньою професією. І хоча сесія була пробною, а її результати не вплинуть на атестацію, учасники все ж хвилювались.

Подібне пробне ЄДКІ незабаром відбудеться і для магістрів спеціальності «Право». Бажаємо вдалих іспитів!

16.12.2021
CONTACTS: Liberation Square 2, Kryvyi Rih, Ukraine duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
SELECTION COMMITTEE: Liberation Square 2, Kryvyi Rih, Ukraine vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2022 ©