Information +380 97 214 8869 (University admissions ) +380 98 207 3648 (Applying to the University 2021) from 9:00am to 17:00pm (except Sat, Sun.)
Applying to the University 2021 Career counseling Project "Nova Factory" Pay

лого_ФІТ

Факультет інформаційних технологій створено 07.07.2020 року. Створення факультету обумовлено швидкою діджиталізацією суспільно-економічних відносин і відповідним зростанням потреб в фахівцях з комп’ютерних технологій та програмування. Факультет здійснює підготовку високоякісних фахівців в сфері розробки прикладного програмного забезпечення, комп'ютерного моделювання та проектування складних об'єктів та систем. Випускники факультету затребувані як в приватному, так і в публічному секторах.

Головними структурними підрозділами факультету є:

  • кафедра інформатики і прикладного програмного забезпечення;
  • кафедра інформаційних технологій і моделювання;
  • кафедра вищої математики.

Професорсько-викладацький склад факультету у своїй більшості поєднує науково-викладацьку діяльність з практичною роботою в сфері програмування, комп’ютерного моделювання та аналізу даних. Викладачі активно використовують досвід практичної роботи при формуванні навчальних кейсів.

Студенти активно залучаються до наукової та практичної роботи. Студентські колективи неодноразово ставали переможцями олімпіад зі спеціальності, творчих конкурсів, хакатонів. Багато студентів працюють над науково-практичними проектами, оприлюднюють результати своїх робіт і досліджень на науково-практичних конференціях та мають наукові публікації.

За активну наукову і практичну діяльність викладачі і студенти неодноразово були відмічені різними винагородами на державному і місцевому рівнях.

Навчання ведеться на денній та заочній формі. На факультеті постійно діють консультаційні центри. Активно впроваджується дистанційна форма навчання.

Висока затребуваність випускників факультету на ринку праці пов’язана з вивченням на факультеті найбільш сучасних технологій та мов програмування. Зокрема, студенти вивчають сучасні та професійні мови програмування, які входять в топ за міжнародним рейтингом TIOBE Index (www.tiobe.com/tiobe-index/) та в топ (https://dou.ua/lenta/articles/language-rating-jan-2019/) найбільш використовуваних в Україні: Visual C++, Visual C# .NET, JavaScript, Java, Python, PHP, SQL, R.

До професійних навичок і компетенцій належать

  1. Розробка мобільних додатків для операційних систем Android, IOS.
  2. Глибоке вивчення актуальних мов програмування та комп’ютерних технологій.
  3. Розробка WEB-серверів для сайтів та мобільних додатків за допомогою Node. JS, ASP .NET CORE, PHP.
  4. Глибоке вивчення 3D-графіки: від малювання трикутника до генерації природних ландшафтів і симуляції реального освітлення. Вивчається бібліотека OpenGL (для нативних додатків і Android), WebGL (графіка в браузері), шейдерна мова GLSL.
  5. Програмування мікроконтролерів Arduino – вивчення основ робототехніки та створення систем «Розумний дім».
  6. Навчання відбувається за реальними прикладами програм, викладачі є професійними розробниками програмного забезпечення та працюють програмістами.
  7. Контакти з провідними ІТ-організаціями, зокрема американсько-українською фірмою у м. Кривий Ріг (голова фірми Олег Драч).

Обравши навчання на факультеті інформаційних технологій, ви робите перший крок до успішного життя в сучасному світі діджиталізації та інформаційних технологій.

Наші новини

Information +380 97 214 8869 (University admissions ) +380 98 207 3648 (Applying to the University 2021) from 9:00am to 17:00pm (except Sat, Sun.)
Applying to the University 2021 Career counseling Project "Nova Factory" Pay
About the site Confidentiality Accessibility Cookies
Copyright 2021 ©