Завідувач кафедри

...

Соловйова Вікторія Володимирівна

кандидат економічних наук, доцент

Докладніше

Контакти кафедри:
м. Кривий Ріг
пл. Визволення, 2
E-mail: kaf_itm@kneu.dp.ua

Кафедра створена у 2017 році, як правонаступник кафедри економічної кібернетики, яка працювала з 2000 року. Такі зміни зумовлені стратегією розвитку інституту та змінами у напрямах підготовки в Україні.

У своїй роботі кафедра керується Положенням про кафедру інформаційних технологій і моделювання. Викладачі кафедри викладають дисципліни математичного спрямування, економіко-метематичного моделювання, інформаційних технологій для студентів економічних галузей.

У 2017 році кафедра розпочала підготовку за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (бакалаврат).

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

При підготовці кадрів ми орієнтуємося на перспективні потреби ринку праці та сучасні освітні технології. Основою нашої політики є використання вільного програмного забезпечення та залучення студентів до виконання реальних проектів. Найбільш здібних студентів ми запрошуємо до наукової роботи. В нових навчальних планах ми суттєво збільшили увагу до навчання англійської мови. Ми намагаємося надати студенту максимальний час для творчості й роботи над практичними завданнями. Ми заохочуємо поєднання на старших курсах навчання з роботою. Нашими базовими мовами програмування є Phyton та JavaScript. Це дозволяє швидко перейти від азів програмування до виконання практичних проектів. Ми орієнтуємося на WEB програмування. Для математичних розрахунків ми застосовуємо https://www.gnu.org/software/octave/ Осtave. Ви можете спробувати цей продукт навіть зі свого смартфону https://octave-online.net/.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

На кафедрі практикується й розвивається змішане навчання. Це означає що в навчальному процесі широко застосовуються масові курси як складова самостійної роботи, або як основа всього курсу. Аудиторія стає коворкінгом, а викладач модератором й консультантом. Частина масових курсів є англомовною. Ми долучилися до проекту змішаного навчання Prometheus і маємо намір створювати власні МООС (масові відкриті курси). Ми також застосовуємо платформу дистанційного навчання MOODLE.

АДРЕСА: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2022 ©