Центр експертизи в гірничо-металургійній галузі

Контакти:
м. Кривий Ріг
вул. Медична, 16
координатори Центру експертизи:
Васильчук Ірина Петрівна
Слюсаренко Катерина Володимирівна
E-mail: cemmi@kneu.dp.ua

ПРО ЦЕНТР

Центр експертизи у гірничо-металургійній галузі створений у Криворізькому економічному інституті ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана» за ініціативи експертної організації Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Центр експертизи у гірничо-металургійній галузі – це об’єднання навчальних закладів, компаній та експертів з метою використання науково-дослідного та ресурсного потенціалу закладів вищої освіти та бізнесу.

Основними завданнями роботи Центру є:

• створення майданчику для нетворкінгу між студентами, викладачами, компаніями та владою, налагодження співпраці та ділових контактів;
  • налагодження комунікацій між закладами освіти для обміну досвідом запровадження якісних змін у навчальних закладах різних рівнів акредитації; ознайомлення з практичним досвідом впровадження сучасних методик викладання;
  • створення можливостей для якісної підготовки конкурентоспроможних фахівців з урахуванням вимог сучасного ринку праці та потреб роботодавця,
  • профорієнтаційна та просвітницька діяльність з метою підвищення лояльності до компаній галузі та розвитку інтелектуального потенціалу майбутніх студентів;
  • науково-дослідницька та експертна діяльність.

Членство у такій спільності допоможе: разом вирішувати нагальні проблеми закладів освіти та бізнесу щодо підготовки сучасних кваліфікованих фахівців, проводити спільні дослідження та розробки з актуальних питань галузі, студентам отримати практичний досвід та зв'язок з роботодавцем.

Приєднуйтесь до нашої спільноти! Пишіть нам на e-mail: cemmi@kneu.dp.ua

Наші новини

05 грудня 2019 р. Робоча зустріч представників бізнесу та освітян щодо обговорення  проблем підготовки фахівців зі спеціальності 073 «Менеджмент» та 075 «Маркетинг»

4 грудня 2019 р. Тренінг «Project і project management - що це і як навчитися управляти проектами?»

3 грудня 2019 р. Тренінг «Екосистема Microsoft - як працювати в команді, тенденції IT-гіганта»

2 грудня 2019 р. Тренінг «Створення сучасних презентацій»

Центр експертизи в гірничо-металургійній галузі починає серію тренінгів для викладачів і студентів

З 02 по 4 грудня 2019 року Консалтингова  компанія С&К Counsulting Group у приміщенні Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана» проведе серію тренінгів. Тренінги проводитиме Чехла Сергій – партнер у  Консалтинговій  компанії С&К CounsultingGroup, співавтор курсу «Інвестиційний аналіз проектів» в школі «ProPM»