День юриста 2.0 або «100 і 1 питання професіоналу»

День юриста 2.0 або «100 і 1 питання професіоналу»

Відзначити професійне свято ніколи не пізно. Юридичний факультет Державного університету економіки і технологій з нагоди Дня юриста вирішив запросити своїх випускників, які успішно реалізували себе у правничій професії. Панельна дискусія “100 і 1 питання спеціалісту” пройшла у форматі спілкувалися студентів факультету зі спікерами нашого заходу.

Гостями факультету стали:

Аліна Глазунова - головний юрисконсультант головного Дніпровського обласного управління АТ “Ощадбанк” відділу проблемних активів.

Олександр Петренко - юрисконсульт Металургійно-Довгинцівського ОРТЦКта СП.

Тетяна Івасик – адвокатка.

Олена Шафранова - партнер адвокатського об'єднання АО “Тейс А.Г”.

Наталя Радіонова - адвокатка, професійний медіатор, адвокатка системи БПВД, членикиня ГО “Асоціація жинок юристок України “Юрфем”.

Єгор Зеленяк - Член Ради адвокатів Дніпропетровської області.

Під час бесіди студенти дізналися про напрямки роботи сучасних юристів, початок та труднощі з якими вони стикаються під час своєї професійної діяльності. Випускники факультету поділились цікавими історіями з життя та юридичної професії. Студенти отримали багато порад, які знадобляться майбутнім юристам.

Ось декілька з них:

Єгор Зеленяк: "Коли будете розпочинати свою діяльність на вас будуть дивитись звисока"

Шафранова Олена: "Будьте впевнені у собі й досягайте цілей"

Піднімали питання щодо переживання молодих юристів під час ведення справ, і дізналися, що абсолютно кожний проходив такий етап. Дійшли до думки, що кожен юрист повинен мати певні навички з психології.

На завершення відбулося нагородження найкращих студентів Юридичного факультету ДУЕТ.

14.10.2021
Copyright 2021 ©