17-18 листопада Курс «Підприємництво у цифрову епоху»

17-18 листопада Курс «Підприємництво у цифрову епоху»

Для розвитку або створення власної справи в умовах постійних змін, криз, швидкого розвитку діджитал-технологій потрібні дієві сучасні інструменти та знання. А ще, робота у цифрову епоху означає нові виклики та необхідність знати свої діджитал-права та основи кібербезпеки.

Ми створюємо для вас такі можливості та оголошуємо набір на дводенний тренінг від Школи креативної економіки.

  • Дата: 17-18.11.2021
  • Локація: Державний університет економіки і технологій, IT HUB COWORKING, пл. Визволення, 2, м. Кривий Ріг

На курсі «Підприємництво у цифрову епоху» ви дізнаєтесь:

  • як знайти та оцінити життєздатність бізнес-ідеї;
  • як сформувати ефективну бізнес-модель;
  • що таке business model canvas;
  • з чого почати власну справу;
  • які цифрові права існують і чому про них потрібно знати підприємцям;
  • що важливо знати про GDPR (Загальний регламент ЄС про захист даних);
  • як розпізнавати та запобігати ризикам для цифрових прав та як себе убезпечити у діджитал-світі.

Подавайте вашу заявку, якщо ви:
• студент/ка одного або декількох з таких напрямків навчання: підприємництво, ІТ-навички та програмування;
• стартап;
• діючий підприємець/підприємиця.

Реєстрація за лінком: https://forms.gle/QPwY2fEu5ya7tTD78

 Про тренерів:

Лідія Пащук – президентка Фонду Василя Хмельницького K.Fund, керівник Школи малого і середнього підприємництва від K.Fund, експертка Українського фонду стартапів, доцентка Міжнародного інституту бізнесу, сертифікована викладачка Чартерного інституту маркетингу (CIM, Chartered Institute of Marketing, Великобританія), практикуюча бізнес-консультантка, консультантка Світового банку, Програми розвитку ООН, Федерації Канадських муніципалітетів з питань розвитку підприємництва, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри міжнародної економіки та маркетингу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Авторка книги-номінанта премії «Книга року з розвитку бізнесу 2020» «Українська мрія. Я – підприємець!» та ще понад 60 публікацій.

 Олена Митник – юристка, експертка з бізнесу і прав людини, тренерка, проєктна менеджерка ГО «GOLOCAL». Працювала у Міністерстві юстиції України, координувала розробку Національної стратегії у сфері прав людини. PhD здобувачка (Інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка), авторка понад 30 публікацій з питань захисту прав людини. Пройшла навчання в Інституті підготовки та досліджень ООН (Програма Ради ООН з прав людини), Женевській академії безпекової політики.

Проєкт реалізовується GoLOCAL в рамках гранту від глобальної філантропічної організації Luminate.

*Luminate — глобальна філантропічна організація, орієнтована на розширення можливостей співпраці людей та інституцій задля розбудови справедливих і відкритих суспільств. Вона заснована у 2018 році П’єром Омідяром, засновником eBay, і до 2018 працювала в Україні як Omidyar Network. Luminate співпрацює із організаціями, в які вона інвестує, та партнерами для того, щоб кожен громадянин мав можливість брати участь у формуванні та вирішенні питань, що впливають на розвиток суспільства. Luminate сприяє досягненню цієї мети, фінансуючи та підтримуючи інноваційні організації та підприємців у всьому світі, а також підтримуючи розробку політик та дії, що сприятимуть змінам у чотирьох ключових сферах: розширення прав і можливостей громадян, дані та цифрові права, фінансова прозорість, незалежні ЗМІ. На сьогодні Luminate підтримала 236 організацій у 18 країнах із загальним фінансовим бюджетом у 314 мільйонів доларів.

09.11.2021

Генеральні партнери

Copyright 2021 ©