Волікова Марина Миколаївна
Волікова Марина Миколаївна
доцент кафедри загальних і соціально-гуманітарних наук, кандидат педагогічних наук

Освіта

У 2001 р. закінчила Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім.В.К.Винниченка, спеціальністю «Історія та народознавство» .

У 2002 р. закінчила магістратуру Харківського державного економічного університету за спеціальністю «Державна служба» та здобула кваліфікацію магістра державної служби зі спеціалізації «Адміністративний менеджмент».

У 2016 р. закінчила аспірантуру Криворізького державного педагогічного університету за спеціальністю 13.00.01 «Загальна педагогіка та історія педагогіки».

У 2016 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Соціостатеве виховання в педагогічній спадщині А.С. Макаренка» та отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Загальна педагогіка та історія педагогіки».

2019 р. закінчила магістратуру Класичного приватного університету за спеціальністю «Філологія» (м. Запоріжжя).

У 2020 році отримала вчене звання доцента кафедри загальних і соціально-економічних дисциплін.

Дисципліни

  • Історія та культура України
  • Філософія
  • Українська мова за професійним спрямуванням
  • Політологія
  • Науково-педагогічний практикум
  • Основи інтелектуальної власності

Сфера наукових інтересів

Основні напрями наукових інтересів пов’язані з педагогічною спадщиною А.С. Макаренка, систематично вивчає фонди вітчизняних і закордонних архівів, надає консультаційну допомогу Долинському педагогічно-меморіальному музею А.С. Макаренка.

Досягнення

2018 р. - відзнака Криворізького міського голови за визначні успіхи в науковій та педагогічній роботі, вагомий внесок у розвиток вищої освіти.

2020 р.- відзнака Голови Металургійної районної у місті ради за плідну працю, вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району.

Автор понад 50 наукових праць, з них 1 монографія. У Scopus – 1 публікація.

Контакти

Copyright 2021 ©