лого_технологічний інститут

Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України – один із найстаріших вищих навчальних закладів освіти Кривого Рогу, в якому продовжується та удосконалюється піввіковий досвід підготовки інженерів. Металургія становить основу сучасної промисловості i з нею тісно пов’язані майже всі галузі знань технологічного, природничого, комп'ютерного, економічного та управлінського напрямів.

Наш навчальний заклад був створений з ініціативи міської влади та Криворізького металургійного заводу у 1962 році як регіональне відділення Дніпропетровського металургійного інституту (сучасна назва – Національна металургійна академія України) для забезпечення кадрами заводу "Криворіжсталь", а також агломераційних фабрик та цехів з виробництва окатишів гірничо-збагачувальних комбінатів та ремонтних підприємств, які їх обслуговують.

Криворізький металургійний інститут Національної металургійної академії України випускає фахівців з базовою (бакалавр) та повною (магістр) вищою освітою, орієнтуючись на сучасний рівень вимог до конкурентоздатної особистості на ринку праці.

У Криворізькому металургійному інституті НМетАУ існує:

  • денна форма навчання;
  • форма навчання без відриву від виробництва – заочна.

Підготовки фахівців в Криворізькому металургійному інституті НМетАУ проводиться:

  • за рахунок коштів Державного бюджету України;
  • за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб (за бажанням).

Спеціальності інституту:

133 “Галузеве машинобудування”

136 “Металургія”

141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”

161 “Хімічні технології та інженерія”

Наші новини

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2020 ©