Virtual Museum

Підіймаючись сходами на другий поверх навчального корпусу № 2 Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», що на вулиці Медичній, 16, ми підходимо до кімнати під номером 133. Це музей історії нашого вишу.

Перед очима відвідувачів постають стенди та вітрини, на яких зібрана інформація про більш як піввікову історію інституту.

Пам’ятною назавжди стала дата 13 липня 1966 року, коли вийшов наказ Міністерства торгівлі Української РСР про організацію у м. Кривому Розі філіалу Донецького інституту радянської торгівлі. 

Звертаємо увагу на світлини перших директорів, їхніх заступників, перших професорів, доцентів, завідувачів кафедр, деканів… Під світлинами можна прочитати про те, як виникав інститут, як з часом він змінював свої спеціальності і назви. Першим директором був Альберт Йосипович Кучеренко (1966 р.).

У нашій пам’яті назавжди залишаться імена талановитих людей, таких як:  І.А. Пан, Г.П. Малоок, Є.Г. Дяченко, В.А. Штамбург, І.М. Лебедєв, В.М. Ладожинський, Б.М. Без’язиков, А.П. Шулєшко, В.М. Гавриш, Т.М. Бикова, В.О. Шайкан, П.П. Мазурок і багатьох-багатьох інших.

З 1977 року життя філіалу пов’язане з Київським інститутом народного господарства ім. Д.С. Коротченка (нинішній Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана). 

Випускові кафедри починали свою історію з одного структурного підрозділу – кафедри економічних дисциплін – першої кафедри інституту, яка була створена у січні 1979 року. Пам’ятною також є дата: 1997 рік – Криворізький філіал став Криворізьким економічним інститутом.

Вагому сторінку в історію інституту вписав Григорій Степанович Осадчук, який з 1983 до 2003 рр. керував колективом.

Ми були єдиними в нашому місті, де на кафедрі ділової української та іноземних мов (завідувач д.ф.н., професор С.О. Скидан) працювали багато років поспіль викладачі-волонтери Корпусу Миру США в Україні. Вони викладали курси ділової та фахової мови, спецкурс, організували клуб американської культури, бізнес-клуб, літню школу Camp LEAD.

Отже, про трудовий шлях, пройдений нашим інститутом, можна дізнатися, перейшовши на сайт під назвою «Історія успіху». Ми горді тим, що про КЕІ знають по всій нашій країні, що всім відомі імена наших талановитих випускників, які працюють на різних посадах, у різних сферах діяльності, по всій країні. З 2015 року обов’язки директора виконує д.е.н., професор Андрій Валерійович Шайкан. Під його керівництвом інститут продовжує свою славну історію. Наш слоган «Тут розпочинається історія твого успіху» виправдовує себе. Нині виник новий – «КЕІ – пріоритет № 1».

CONTACTS: Medichna street 16, Kryvyi Rih, Ukraine duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
SELECTION COMMITTEE: Liberation Square 2, Kryvyi Rih, Ukraine vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2023 ©